ROADSTAR TRA 2988

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2008869/roadstar-tra-2988.jpg

    0

Technické parametryHodnotaRozměry(Š x V x H) 118 x 77 x 23 mmBarvaStříbrnáRozměr, výška77 mmRozměr, šířka118 mmNapájení230 VRadio tunerUKW · MW · KWHmotnost (hodnota)144 gVlastnosti1 až 8 stanic; Možné ruční nastavení staniceMožný provoz na síť a baterie.VybaveníFrekvenční pásma FM, AM, KVVýstup pro sluchátka 3,5 »

Recenze ROADSTAR TRA 2988

Zuzana Studničková Rádio je nejen provedené v nádherném designu, lehounké, jednoduché na ovládání, krásné funkční pouzdro na event. přenášení, vhodné i na cestování,plno funkčních stanic, jedním slovem "nádhera",

konvalinka Tohle rádio je bez budíku,ale o to šlo.Koupila jsem ho pro starého pána,který si zvykl na velikost a lehkost i výkonný zvuk předchozího výrobku vyrobeného před 5ti lety.Našla jsem mu tedy tohohle nástupce,krerý se nejvíce ztotožnoval.Opět jsem byla se službami Datartu spokojena.Vyzvedla a zaplatila na prodejně a vše šlo hladce a bez problémů.Myslím,že kolektiv mosteckého Datartu je na dobré úrovni jak s poradenstvým ,tak s ochotou.Díky!

Pavel Kurka Výrobek ROADSTAR TRA-2988 mne mile překvapil svou cenovou dostupností a svým perfektním výkonem. Jsem opravdu překvapen.

spokojenýzákazník malý, skladný, citlivý tuner, za tu cenu super nic

+ Přidat hodnocení